هواداران سپاهان
جدیدترین اخبار روز سپاهان
چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۸۸
در پيچ و خم بزرگ‌ترين پروژه ورزشي اصفهان ـ 20 ساكت:‌ پيمانكار پروژه ورزشگاه نقش جهان مردم را فريب م
مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مباركه سپاهان گفت: پيمانكار پروژه ورزشگاه نقش جهان با اعلام زمان‌هاي دروغين براي تكميل اين ورزشگاه مردم را فريب مي‌دهد.‌
محمدرضا ساكت امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اصفهان با انتقاد از تكميل نشدن ورزشگاه نقش جهان در ماه‌هاي گذشته، اظهار داشت:‌ اين پروژه 17 سال است كه در برهه‌هاي زماني مختلف دچار افت و خيز بسياري شده و تا كنون به بهره‌برداري نرسيده است.
ادامه‌‌ی مطلب
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۲ بعد از ظهر
چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۸۸
پيشنهاد باشگاه فرايبورگ براي جذب هادي عقيلي
image هادي عقيلي مدافع ملي‌پوش سپاهان، با پيشنهاد رسمي باشگاه فرايبورگ آلمان مواجه شده و شايد فصل آينده در بوندس‌ليگا بازي كند.

عقيلي كه در چند سال اخير تبديل به يكي از بهترين مدافعان فوتبال ايران شد، تلاش زيادي كرد تا فوتبالش را در اروپا ادامه دهد ولي اين امكان هيچ وقت برايش ميسر نشد. او حتي تا چند هفته پيش منتظر ماند تا شايد راهي يك تيم اروپايي شود ولي پيشنهاد قابل‌توجهي به عقيلي نرسيد تا اين بازيكن قراردادش را با سپاهان به مدت يك فصل ديگر تمديد كند.

در حالي كه عقيلي با سپاهاني‌ها به توافق رسيده است، باشگاه فرايبورگ آلمان خواهان جذب اين مدافع است و دعوت‌نامه رسمي اين باشگاه به دست مدير برنامه‌هاي عقيلي رسيده است. طبق آخرين اخبار قرار است اين بازيكن مذاكراتي را با فرايبورگ انجام دهد و در صورت توافق با اين باشگاه آلماني، فصل آينده در رقابت‌هاي دست‌اول بوندس‌ليگا بازي كند. عقيلي اما تمايل چنداني براي صحبت كردن در اين مورد ندارد. او به خبرنگاران مي‌گويد: «من فعلا دوست ندارم در اين خصوص حرفي بزنم چون نمي‌خواهم متهم به بازارگرمي شوم. بحث‌هايي مطرح شده ولي فعلا منتظر مي‌مانم تا وضعيتم مشخص شود و علاقه‌اي هم ندارم در اين مورد بيشتر از اين صحبت كنم.» عقيلي در شرايطي در مورد پيشنهاد فرايبورگ به صورت مبهم حرف مي‌زند كه اين باشگاه هفته گذشته درخواست رسمي خود را به مدير برنامه‌هاي مدافع سپاهان اعلام كرد و به زودي عقيلي مذاكراتي را با تيم آلماني خواهد داشت.

عقيلي در ادامه با اشاره به وضعيت فعلي سپاهان مي‌گويد: «ما شرايط نسبتا خوبي داريم و همه چيز در سپاهان خوب پيش مي‌رود. با انجام چند بازي تداركاتي هم به هماهنگي كامل خواهيم رسيد تا به مصاف استقلال تهران برويم.» وي در مورد حساسيت‌هاي اين مسابقه مي‌گويد: «به هرحال مربي فعلي ما سال قبل در استقلال بود و اين موضوع حساسيت‌هايي را به وجود خواهد آورد خصوصا اينكه مديرعامل حريف هم در هفته‌هاي اخير چند بار عليه قلعه‌نويي مصاحبه كرد.» عقيلي در پاسخ به اين سئوال كه آيا بازي كردن در ورزشگاه بدون تماشاگر به نفع شما نيست، تاكيد مي‌كند: «من فكر مي‌كنم اين موضوع به نفع استقلال باشد چون آنها با آرامش بيشتري فوتبال بازي مي‌كنند. البته ما بارها استقلال و پرسپوليس را در تهران شكست داده‌ايم و باز هم براي شكست دادن حريف راهي تهران مي‌شويم.
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۱ بعد از ظهر
چهارشنبه سی و یکم تیر ۱۳۸۸
پرداختهای نجومی جایی در باشگاه ما ندارد/ تلاش برای جبران ناکامی ها
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان ضمن رد مطالب عنوان شده در مورد پرداخت رقمهای نجومی و مشکلات تیم فوتبال این باشگاه به علت جذب بازیکنان مطرح این نفرات را یکی از ابزارهای موفقیت تیمش در 45 مسابقه حساس داخلی و خارجی فصل آینده دانست.

محمدرضا ساکت در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق در مورد مشکلاتی که ممکن است این تیم به علت جذب بازیکنان بزرگ در فصل آینده با آن مواجه شود، افزود: این مساله هیچ ضربه ای به باشگاه سپاهان نمی زند زیرا ما برای حضور موفق در بیش از 45 مسابقه سنگین سال آینده در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا نیاز به این بازیکنان داشتیم.

متن کامل در ادامه مطلب


ادامه‌‌ی مطلب
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۰ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
دوره تخصصي دروازه باني در باشگاه سپاهان با حضور اسونسون
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان دوره تخصصي دروازه باني فوتبال را با حضورماتس اسونسون مربي دروازه بان هاي تيم ملي فوتبال اميد سوئد برگزار مي کند

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ، اين دوره تخصصي با هدف ارتقاء دانش مربيان دروازه باني از تاريخ دوم تا هفتم مردادماه در مجموعه شيخ صدوق باشگاه سپاهان برگزار مي شود.مخاطبين اين دوره برخي سرمربيان و مربي دروازه بان ها و دروازه بان هاي تيم هاي فوتبال رده هاي مختلف سني باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  مي باشند

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۴۱ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
تيم فوتبال سپاهان در چادگان اردو زد

تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان به منظور ارتقاي آمادگي بازيكنان خود عصر روز سه شنبه در شهرستان چادگان اردو زد.

به گزارش ايرنا، اين اردوي آماده‌سازي تا روز جمعه ادامه مي‌يابد و هدف از برگزاري آن تقويت روحيه بازيكنان عنوان شده است.

به گفته مجيد بصيرت سرپرست تيم فوتبال سپاهان، در اين اردوي آماده‌سازي بازيكنان زير نظر كادرفني روزانه يك نوبت تمرين مي‌كنند.

شهرستان چادگان داراي آب و هواي كوهستاني مي‌باشد كه با ‪ ۳۴‬هزار نفر جمعيت در ‪۱۰۰‬كيلومتري غرب اصفهان واقع شده است.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۴۱ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
اصغري: هنوز قراردادم با سپاهان تمام نشده است

مهاجم تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در تمرينات حضور فعال دارم و هنوز يك فصل قراردادم با سپاهان تمام نشده است.

هادي اصغري در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: از ابتداي تمرينات اين فصل زيرنظر امير قلعه نوعي سرمربي تيم فوتبال سپاهان در تمرينات تيميص شركت داشتم و با قرارداد يكساله نهمين دوره ليگ برتر را در اين تيم اصفهاني سپري مي كنم.

وي ادامه داد: از پيوستنم به تيم فوتبال پاس همدان كاملا بي اطلاع هستم و تمام اين شايعه ها از رسانه ها و جرايد انتشار پيدا مي كند و قطعا با شركت در تمرينات به اين شايعات خاتمه مي دهم.

اصغري تصريح كرد: وضعيت خوبي در تمرينات تيم فوتبال سپاهان حكم فرما است و بازيكنان با روحيه و انگيزه فراوان براي شروع مسابقات اين فصل ليگ برتر اماده مي شوند.

وي ادامه داد: پس از برگزاري مراسم جشن پيراهن در باشگاه سپاهان شماره 11 به من تعلق گرفت و اين فصل با اين شماره در تيم فوتبال سپاهان بازي مي كنم.

اصغري در خصوص سرمربيگري تيم فوتبال سپاهان اصفهان توسط اميرقلعه نوعي خاطرنشان كرد: اميرقلعه نوعي كارنامه بسيار موفقي در تيم هاي هم چون استقلال تهران و مس كرمان دارد و با تجربه فراوان سرمربيگري و قهرمان سال پيش تيم فوتبال استقلال مي تواند با تيم فوتبال سپاهان به موفقيت هاي زيادي دست پيدا كند و اين فصل قهرماني ليگ برتر با قلعه نوعي متعلق به تيم فوتبال سپاهان است

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۴۰ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
قلعه‌نويي را نمي‌شناسم عمادرضا: قراردادم را با سپاهان تمديد مي‌كنم
مهاجم تيم ملي عراق گفت: مي‌خواهم با تمديد قراردادم يك سال ديگر براي تيم سپاهان بازي كنم.
عمادمحمد رضا در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره حضور دوباره خود در ايران اظهار داشت: براي تمديد قراردادم به اصفهان آمده ام و اميدوارم تا بعدازظهر پس از مذاكرات نهايي با محمدرضا ساكت همچنان براي اين تيم ايراني بازي كنم.
وي درباره شناختش از تيم سرمربي جديد سپاهان گفت: شناختي از امير قلعه نويي ندارم و نمي توانم در اين زمينه اظهار نظر كنم.
عمادرضا تاكيد كرد: به دليل حضور در اردوي تيم ملي عراق از اردوي سپاهان دور بودم،‌ اما پس از سال ها توانستيم در خانه خودمان به ميدان برويم و بازي هاي ملي خوبي را برگزار كرديم.
مذاكرات مسئولان باشگاه سپاهان و عمادرضا آغاز شده و تا بعدازظهر امروز وضعيت اين بازيكن ملي پوش عراق در اين تيم اصفهاني مشخص خواهد شد
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۳۹ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
درپي پيشنهاد از يك باشگاه فرانسوي به توره؛ مسعود تابش: توره نمي تواند از سپاهان جدا شود

قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان جدايي ابراهيم توره از اين تيم را تكذيب كرد.

مسعود تابش قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: ابراهيم توره اگر بخواهد به دلايلي از تيم سپاهان جدا شود بايد از باشگاه سپاهان رضايت نامه درياف كنند و اين جدايي بايد با توافق دو طرف باشد كه ما نيز در حال حاضر به وي اجازه ترك سپاهان را نمي دهيم.توره باید با باشگاه به طور رسمي قرارداد ثبت كرده است.

وي در ادامه گفت: يك تيم فرانسوي خواهان جذب توره شده است كه هنوز هيچ نامه اي به باشگاه در اين خصوص ارسال نشده و تا آنجايي كه من اطلاع دارم جدايي وي امكانپذير نيست و باشگاه سپاهان اصفهان و كادرفني نيز موافق اين كار نيستند.

تابش در خصوص ثبت قرارداد با مهدي رحمتي و مبلغ قرارداد او گفت: قرارداد يك ساله با رحمتي امضا كرديم مبلغ قرارداد او 444 هزار تومان است.

قائم مقام باشگاه سپاهان در پايان گفت: ديروز دوشنبه 29 تيرماه با ابومسلم يك بازي تداركاتي انجام داديم كادرفني نيز از عملكرد بازيكنان راضي بود و فردا عازم چادگان هستيم كه يك منطقه بسيار زيبا در ارتفاعات اصفهان است و شنبه اردو تمام مي شود

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۷ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
تمرينات قلعه نوعي فوق العاده است
هافبك تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: دو روز تمرينات متنوعي را برگزار كنيم و با توجه به شناخت قلعه نوعي از سپاهان تمرينات فوق العاده اي را زير نظر وي برگزار مي كنيم.

احمد آل نعمه هافبك دفاعي تيم فوتبال سپاهان اصفهان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: سپاهان جزء اولين تيم هايي بود كه تمرينات خود را براي شركت در ليگ نهم آغاز كرد و تاكنون تعداد جلسات بالاي تمريني را پشت سر گذاشتيم.

وي ادامه داد: از تيم های ديگري به جزء سپاهان پيشنهاد داشتم اما حضور قلعه نوعي در سپاهان انگيزه ام را براي پيوستن به اين تيم دوچندان كرد.

وي خاطرنشان كرد: خط دفاعي و مياني ما را بيشتر بازيكنان ملي پوش تشكيل مي دهند و فكر مي كنم سپاهان فصل موفقي را پشت سر بگذارد

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۲ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
توره قول بازگشت داد
بازيکن سنگالي تيم فوتبال سپاهان تصور مي کرد بندي در قراردادش وجود دارد که با استناد به آن بند هر وقت که دلش خواست مي تواند قيد بازي در اصفهان را بزند ما اين بازيکن خيلي زود متوجه شد که تصور نادرستي داشته است.

«به گزارش سرويس ورزشي برنا»، ابراهيم توره مهاجم سنگالي تيم فوتبال سپاهان که مسئولان اين تيم مدتها از وي بي خبر بودند در آخرين تماس با مدير عامل سپاهان مدعي شده که براساس بندي مدرج در قراردادش مي تواند قرارداد با سپاهان رايک طرفه فسخ کند. مسئولان سپاهان نيز در مواجهه با ادعاي توره برگه قرارداد را براي وي فاکس کردند تا مشخص شود که چنين بندي در قرارداد او به چشم نمي خورد. از سوي ديگر مسئولان سپاهان که مبلغ قابل توجهي از پول پيش قرارداد اين بازيکن را به وي پرداخته اند، توره را تهديد کرده اند که اگر ظرف دو سه روز آينده به ايران برنگردد از وي به فيفاا شکايت خواهند کرد. تهديد سپاهاني ها ظاهرا کارساز بوده و ابراهيم توره قول داده بزودي به ايران بيايد.
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۹:۱۱ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
5 سپاهانی شانس كسب عنوان برترين مرد اخلاق را دارند

در مراسم برترينهاي اخلاق ليگ هشتم؛ 5 سپاهانی شانس كسب عنوان برترين مرد اخلاق را دارند سازمان ليگ فدراسيون فوتبال دهم مردادماه در مشهد از برترين‌هاي اخلاق ليگ هشتم كه شامل بازيكنان، مربيان، مديران و دست‌اندركاران فوتبال مي‌شود، تقدير می كند.

در بین اسامی برگزیده شدگان اخلاق لیگ هشتم نام بازيكنان، مدير و مربيان سپاهان نيز به چشم مي خورد. از باشگاه سپاهان محمدرضا ساکت (مديرعامل)، حسين چرخابي(مربي) بهمن طهماسبي، رحمان احمدي، محمود کريمي (بازيکن) در لیست برترین‌ها حضور دارند كه اين افراد شانس كسب عنوان برترين مرد اخلاق ليگ هشتم را دارا هستند

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۲:۲۲ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
مهاجم برزيلي سپاهان هفته آينده مي‌آيد
امير قلعه‌نويي سرمربي سپاهان خبر داد كه اين تيم به زودي با يك مهاجم برزيلي قرارداد امضا خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، در شرايطي كه ابراهيم توره غيبت‌هاي خود را در تمرينات سپاهان ادامه مي‌دهد و عمادرضا هم حضورش در اين تيم قطعي نشده است، قلعه‌نويي از سپاهاني‌ها خواسته كه شرايط لازم را براي جذب يك مهاجم برزيلي فراهم كنند. به گفته سرمربي سپاهان مسئولان باشگاه در حال مذاكره با اين بازيكن هستند و قرار است مهاجم برزيلي تا هفته آينده وارد ايران شود. به گفته قلعه نويي اين مهاجم در شرايط بازي قرار دارد و حتي مي‌تواند در هفته اول مقابل استقلال به ميدان برود.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۲:۱۸ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
گزارش تصویری دیدار تیم های سپاهان و ابومسلم


گزارش تصویری دیدار تیم های سپاهان و ابومسلم+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۲:۱۴ بعد از ظهر
سه شنبه سی ام تیر ۱۳۸۸
حسيني: پيشنهادات بسيار گراني از ساير تيم‌ها داشتم‌
مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان گفت: پيشنهادات بسيار گراني از ساير تيم‌ها داشتم اما به آنها پشت كرده و سپاهان را انتخاب كردم.
سيد‌جلال حسيني امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شايعات پيرامون قراردادهاي نجومي بازيكنان تيم‌هاي صنعتي اظهار داشت: اين قراردادهاي نجومي صحت نداشته و قراردادهاي نجومي ساخته ذهن برخي از افرادي است كه علاقه‌اي به موفقيت سپاهان ندارند.
وي با بيان اينكه بازيكنان تيم ملي كه در فصل جاري سپاهان را انتخاب كردند، پيشنهادات بسياري از تيم‌هاي مختلف داشتند، تصريح كرد: پيشنهادات بسيار گراني از ساير تيم‌ها داشتم اما به آنها پشت كرده و سپاهان را انتخاب كردم.
مدافع تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان به دروغ‌هاي برخي براي شايع‌سازي پيرامون سپاهان اشاره كرد و بيان داشت: اينها دروغ مي‌گويند تا مردم را فريب داده و ناراحتي خود را براي اينكه ملي‌پوشان سپاهان را انتخاب كرده‌اند، جبران كنند.
وي با اشاره به قراردادهاي بسيار برخي بازيكنان خاطرنشان كرد: برخي بازيكنان با وجود اينكه از نظر فني در سطح پاييني قرار دارند، قراردادهاي بسيار گراني تنها به اين دليل كه در تيم‌هاي مطرح هستند دريافت مي‌كنند.
حسيني در پاسخ به اين سئوال كه با بازي در سيستم 2-5-3 امير قلعه‌نويي مشكلي نداريد، گفت: در تيم ملي زمان قلعه‌نويي نيز با اين سيستم بازي كردم و مشكلي در اين زمينه ندارم زيرا با نحوه كار امير قلعه‌نويي به خوبي آشنا هستم.
وي با بيان اينكه به همه دستورات سرمربي تيم گوش مي‌دهم، تصريح كرد: برايم فرقي نمي‌كند كه در چه سيستمي بازي كنم زيرا توانايي بازي در همه سيستم‌ها را دارم و 1-3-2-4 يا 2-5-3 برايم تفاوتي ندارد.
مدافع سابق تيم سايپاي كرج به شايعات ايجاد شده پيرامون اين تيم اصفهاني اشاره كرد و افزود: مديرعامل باشگاه سپاهان مي‌تواند همه اين شايعات را مديريت و كنترل كند و با تلاش‌هاي ساكت، سپاهان سال آرامي را خواهد داشت.
وي با اشاره به تيم‌هاي پر حاشيه ليگ برتر و سخنان مسئولان برخي تيم‌ها خاطرنشان كرد: سپاهان به خاطر مسائل بي‌اهميت وارد حاشيه نشده و توجهي به اين مسائل نمي‌كند.
حسيني با بيان اينكه سپاهان را با مطالعه انتخاب كردم، اظهار داشت: سپاهان تيم سازمان يافته و قدرتمندي است و در فصل پيش رو يكي از مدعيان اصلي قهرماني در سه جام به شمار مي‌رود.
وي تصريح كرد: با باز يكنان، كادر فني، هيئت مديره قدرتمند و تماشاگران بسيار اين تيم اصفهاني، تلاش مي‌كنيم كه در فصل جاري قهرماني را به مردم اصفهان هديه كنيم.
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۲:۵ بعد از ظهر
دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸
تيم فوتبال سپاهان در ديداري دوستانه مقابل ابومسلم مشهد به برتري رسيد
تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان كه خود را براي رقابت‌هاي فصل جديد ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران آماده مي‌كند، در ديداري دوستانه مقابل تيم ابومسلم مشهد به برتري رسيد.

به گزارش ايرنا ، در اين ديدار كه عصر روز دوشنبه در ورزشگاه آرارات اصفهان برگزار شد ،تيم سپاهان با نتيجه يك بر صفر مقابل حريف تداركاتي خود پيروز شد.

سيدجلال حسيني مدافع جديد سپاهان در دقيقه ‪ ۸۸‬مسابقه با ضربه سر تنها گل اين بازي را به ثمر رساند.

در حاشيه اين ديدار

*** حدود سه هزار تماشاگر طرفدار تيم سپاهان در اين ديدار حضور داشتند.


*** در جريان اين مسابقه امير قلعه نويي سرمربي تيم سپاهان بارها از سوي تماشاگران تشويق شد.


*** امير قلعه نويي در نيمه دوم مسابقه از محسن بنگر مدافع بلندقامت تيمش در خط حمله استفاده كرد.


*** عماد رضا و ابراهيم توره در اين ديدار غايب بودند و يكي از نقاط ضعف تيم سپاهان در اين ديدار خط حمله اين تيم بود.


*** سعيد آذري مديرعامل سابق باشگاه ذوب آهن كه در روزهاي گذشته مورد حمايت امير قلعه نويي قرار گرفته بود ، تماشاگر اين ديدار بود ، اما در نيمه دوم ورزشگاه آرارات را ترك كرد.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۳:۴۵ بعد از ظهر
دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸
آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران - 29 تیر
image
ابراهیم توره مهاجم سنگالی بعد از عقد قرارداد با سپاهان به دنبال جدایی از این تیم است... .

-    صبح امروز مجتبي جباري به نيت تبريك عيد مبعث با واعظ آشتياني تماس تلفني داشت كه اين تماس به جهت رابطه صميمانه طرفين مفصل و طولاني شد و در نهايت جباري كه قرار بود تا امروز به پيشنهاد استقلال پاسخ دهد، تصميم نهايي خود را اعلام كرد و در گفت و گو با مديرعامل استقلال تصريح كرد قصد دارد يك فصل ديگر در استقلال بماند.

-    عباس انصاري فرد گفت: با كريمي صحبت كردم و به احتمال 99 درصد حضور اين بازيكن در پرسپوليس قطعي است و او فردا قرارداد خود را امضا خواهد كرد.

-    احمد شهریاری، مديرعامل باشگاه صباي قم گفت: عادل كلاه‌كج اين روزها به دنبال مدارك براي پايان خدمت سربازي است اما اين موضوع دليلي بر جدايي وي از تيم صباي قم نيست.

-    مهدی کیانی، هافبك فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان با حضور در بوشهر قرارداد يك ساله با شاهين پارس جنوبي منعقد كرد. شاهين پيش از اين نيز ايوان پتروويچ، لوسيانو والنته، رضا جلالي و محسن حميدي را از ليگ برتر جذب كرده است.

-    سامان صفا دروازه‏بان فصل گذشته پاس همدان با عقد قرادادي داخلي به مدت يكسال به باشگاه مس كرمان پيوست. قرارداد رسمي اين بازيكن روز چهارشنبه در هيات فوتبال كرمان ثبت خواهد شد. شهاب شهداد نژاد مدافع فصل گذشته تيم گل گهر سيرجان نيز با عقد قراردادي داخلي به باشگاه مس پيوست.

-    امیر مهریزی، مديرعامل مستعفي باشگاه استيل‌آذين گفت: تصميم من قطعي است و هرگز به فكر بازگشت به استيل‌آذين نيستم.

-    کریم باقری، كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد جديد خود را با اين تيم امضا كرد. محسن خليلي مهاجم سرخپوشان نيز با حضور در دفتر مديرعامل قرارداد يک ساله خود را امضاء کرد.

-    محمود فكري مربي سابق استقلال تهران كه مذاكراتي با نساجي مازندران انجام داده بود به دليل حضور دست‌نشان در اين تيم به مازندران نرفته و مذاكراتي را با تيم اتكا گرگان آغاز كرد.

-    عماد رضا مهاجم عراقی سپاهان امسال براي تمديد قرارداد 600 ميليون تومان تقاضا کرده و ادعا مي کند که از دو تيم خارجي، يکي از هلند و ديگري از عربستان پيشنهاد همکاري دارد.

-    ابراهيم توره مهاجم سنگالي سپاهان بعد از عقد قرارداد داخلي با اين تيم، به سفر رفت و ظاهرا وجود يک پيشنهاد خوب از کره جنوبي باعث شده که او نزد مديران سپاهان رفته و از آنها تقاضاي جدايي کند.

-    محمدعلي كريم مدافع تيم ملي عراق با تاييد پرويز مظلومي به زودي در تمرينات مس كرمان حضور خواهد يافت تا مشكلات اين تيم را در خط دفاعي برطرف كند.+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۳:۴۳ بعد از ظهر
دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸
ادعاي توره درمورد پيشنهاد از يك تيم كره اي
ابراهيم توره مهاجم سنگالي سپاهان بعد از عقد قرارداد داخلي با اين تيم، به سفر رفت و ظاهرا وجود يک پيشنهاد خوب از کره جنوبي باعث شده که او نزد مديران سپاهان رفته و از آنها تقاضاي جدايي کند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران اين مهاجم گريزپا و تکنيکي که با وجود استعداد عجيبش فصل خوبي را در پرسپوليس پشت سر نگذاشت، از مهره هايي است که امير قلعه نويي روي او حساب ويژه اي باز کرده است چرا که حضور توره سرعتي در پيشاني حمله سپاهان، آنها را ترسناک تر مي کند. توره که با توجه به شايعات از تيم کره اي پيشنهاد بهتري دارد، براي جدايي با مخالفت سپاهاني ها مواجه شده است. آنها ادعا مي کنند قرارداد وي را ثبت کرده اند در حالي که توره مي گويد فقط قرارداد داخلي با سپاهان امضا کرده. بحث دو طرف فعلا ادامه دارد. اما در صورت جدايي ابراهيم، امير قلعه نويي بايد به دنبال يک مهاجم جديد باشد

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۳:۳۸ بعد از ظهر
دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸
عماد رضا 600 ميليون از سپاهان مي خواهد
عماد محمد رضا، مهاجم عراقي سپاهان بعد از مدت ها غيبت سرانجام به بازگشت رضايت داده و از مرز آبادان فردا به اصفهان مي رود و به تيمش مي پيوندد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران و به نقل از سايت گل، اما اين بازيکن عراقي مثل هميشه قبل از بازي کردن براي سپاهان، به دنبال عقد بهترين قرارداد ممکن است. او که در دو فصل گذشته به طور غير رسمي، گران ترين بازيکن خارجي ليگ فوتبال ايران بوده است، امسال براي تمديد قرارداد 600 ميليون تومان تقاضا کرده، ادعا مي کند که از دو تيم خارجي، يکي از هلند و ديگري از عربستان پيشنهاد همکاري دارد. با توجه به پرداختي هاي امسال سپاهان، آنها بودجه تأمين نظر عمادرا دارند، اما ممکن است به دليل انتشار گزارش افشاگرانه سايت گل در مورد پرداختي هاي امسال، در مورد عماد رضا کمي امساک به خرج داده شود. البته سپاهان منکر اين است که به بازيکنان تازه واردش پول هاي کلان داده اما با کمي تحقيق مي شود به صحت اعداد منتشره در سايت گل رسيد. آنها از محل سود سهام بودجه خوبي دريافت مي کنند و هزينه هايشان براي بازيکنان بزرگ امسال، فقط کمي بيشتر از پيش بيني ها بوده است.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۳:۳۸ بعد از ظهر
دوشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۸
نویدکیا راهی امارات می شود

محرم نویدکیا هافبک تیم سپاهان برای مذاکره با مسئولان باشگاه اماراتی ، راهی این کشور می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، در حالیکه نویدکیا قراردادش را برای فصل جدید با باشگاه سپاهان تمدید کرده بود، با دریافت پیشنهاد از یک باشگاه اماراتی، برای مذاکره با مسئولان این باشگاه عازم امارات خواهد شد.

گفتنی است؛ در صورتی که مذاکرات وی با مسئولان باشگاه پیشنهادکننده مثبت باشد ، قرارداد خود را با سپاهان فسخ و عازم امارات خواهد شد.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۳:۳۷ بعد از ظهر
یکشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۸۸
احمدی: از مس، استیل آذین و پیکان پیشنهاد دارم// سپاهان قدرتمند شده حالا همه چیز به قلعه نویی بستگی د
دروازه بان تیم سپاهان اصفهان با اشاره به پیشنهادهای مختلف از سوی چند باشگاه لیگ برتری گفت: از تیم های مس، استیل آذین و پیکان پیشنهاد دارم.

رحمان احمدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، خاطرنشان کرد: این باشگاه ها برای جذب من ابراز تمایل کرده و پیشنهاد رسمی داده اند.
وی ادامه داد: اگر به من بود همین حالا از سپاهان می رفتم اما با شرایطی که دارم نمی توانم این تیم را ترک کنم و به باشگاه دیگری منتقل شوم چرا که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم.
وی افزود: پس از اینکه این پیشنهادها را دریافت کردم به نمایندگان باشگاه ها این نکته را یادآور شدم که آنان باید ابتدا رضایت نامه ام را از باشگاه بگیرند تا بتوانم قرارداد امضا کنم.
دروازه بان تیم سپاهان به ایسکانیوز گفت: اگر این باشگاه ها توانستند رضایت نامه ام را از سپاهان بگیرند که به تیم دیگری خواهم رفت ، در غیر این صورت در اصفهان ماندنی می شوم.
احمدی در رابطه با پیشنهادات خود عنوان کرد: در بین گزینه های پیشنهادی بیشتر دوست دارم در استیل آذین باشم چرا که بیشتر دوست دارم در محیط تهران به فوتبال خود ادامه دهم.
وی درخصوص سپاهان اذعان داشت: اکنون سپاهان تیم بسیار قدرتمندی شده و مهره های بسیاری برای این فصل رقابت های لیگ برتر دارد حالا همه چیز به مربیگری قلعه نویی برمی گردد و نحوه استفاده وی از این بازیکنان و با توجه به سیستم قلعه نویی مطمئن هستم که سپاهان می تواند به راحتی در دیدارهای خود به برتری دست پیدا کند
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۰:۹ بعد از ظهر
یکشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۸۸
مبلغ قراردادهای منتشره بازیکنان سپاهان واقعیت ندارد

ایلنا: سایت رسمی باشگاه سپاهان با اطلاعیه ای در خصوص اخبار منتشر شده در خصوص مبلغ قرارداد بازیکنان خود،این خبرهای را کذب و بدون اساس خوانده است.

به گزارش ایلنا، سایت رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در این اطلاعیه آورده است: برخی می خواهند با بزرگ نمایی مفرط از مبلغ قرارداد بازیکنان تیم فوتبال سپاهان ، مجموعه ای از ارقام کذب و دروغ را منتسب به قراردادهای آنان مطرح نمایند که از واقعیت به دور است.
به این دسته از دوستان می گوییم که این روش ها برای تخریب باشگاه بزرگی چون سپاهان ،کهنه و نخ نما شده و آنانی که از هم اکنون از اقتدار و قهرمانی های فولاد مبارکه سپاهان در رقا بت های فصل جدید به هراس افتاده اند و برای تخریب از هیچ گونه تهمت و دروغ گویی دریغ نمی کنند ، بهتر است برای مقابله و ادامه موج تخریب شان روش های دیگری را انتخاب کنند

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۰:۶ بعد از ظهر
یکشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۸۸
بصیرت : سپاهان با مسائل حاشیه ای دچار تنش نمی شود


ایلنا: سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به شرایط این تیم گفت: سپاهان یک تیم حرفه ای است با مسایل حاشیه ای دچار تنش نمی شود . طبیعی است باشگاههای بزرگ با چنین مواردی مواجه می شوند.

مجید بصیریت سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا افزود: امیرقلعه نویی از شرایط و روند آمادگی تیم راضی است و برای ارزیابی نفرات و مرور برنامه های فنی خود دیدار با ابومسلم را مد نظر قرار داده است که این بازی فردا در ورزشگاه آرارات اصفهان انجام می شود.
وی تصریح کرد: هیچ مشکلی در اردوی سپاهان وجود ندارد وتنها محرم نویدکیا مصدوم است که وی نیز تا دو هفته دیگر مشکلش حل می شود و می تواند در ترکیب نفرات قرار بگیرد.
سرپرست سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در مورد مسایل پیش آمده بین دو باشگاه استقلال تهران و سپاهان اصفهان و تاثیر آن بر حساسیت بازی این دو تیم گفت: سپاهان یک تیم حرفه ای است و با این مسایل دچار تنش نمی شود . طبیعی است باشگاههای بزرگ با چنین مواردی مواجه می شوند. اما، مدیریت قوی و انسجام سپاهان و ساختار هدفمند این باشگاه ، سد محکمی در مقابل نفوذ این تنش ها است . مطمئن باشید همچون گذشته و با صلابت به کار خود ادامه خواهیم داد.
بصیرت در خصوص نحوه تمرینات سپاهان تصریح کرد: بخشی از تمرینات آماده سازی خود را که بیشتر تمرینات هوازی و فعالیتهای قدرتی بود در اردوی ترکیه سپری کردیم.در حال حاضر نیز در نوبت صبح، یک روز در میان کار با وزنه و تمرینات هوازی را در دستور کار داریم و در نوبت عصر نیز به تمرینات تاکتیکی و تکنیکی می پردازیم.
سرپرست سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت محمود کریمی گفت: متاسفانه به نظر می رسد کریمی مجبور به خداحافظی از فوتبال است البته به این بازیکن خلاق پیشنهاد کرده ایم یا در کادر فنی باشگاه حضور داشته باشد یا یکی از تیم های پایه ورزشگاه را در اختیار بگیرد تا بتواند تجربیات ارزشمند خود را به نسل های جوان سپاهان انتقال بدهد

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۰:۵ بعد از ظهر
یکشنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۸۸
سپاهان مجتبی جباری را به کمیته انضباطی می کشاند !
مصاحبه اخیر مجتبى جبارى علیه قلعه نویى باعث شد تا باشگاه سپاهان در واکنش به این حرکت علیه هافبک استقلال به کمیته انضباطى شکایت کند. سپاهان در دفاع از قلعه نویى شکایتى را به کمیته انضباطى تنظیم کرد تا به احتمال طى روزهاى آتى جبارى به این کمیته احضار شود . این بازیکن طى مصاحبه اى علیه قلعه نویى حرف هایش را بیان کرده بود، او مدعى بود این مربى تمرینات بى برنامه اى را براى استقلال در نظر مى گرفته است. این اتفاق در حالى صورت گرفت که باشگاه سپاهان در روزهاى گذشته از واعظى آشتیانى، امیدرضا روانخواه، لوکا بوناچیچ، یدالله اکبرى، مجید فرخزادى و... هم شکایت کرده بود تا به احتمال این نفرات هم تا روزهاى آینده در دفاع از خود در کمیته انضباطى حاضر شوند

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۲۰:۴ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
محمود فوتبال را کنار گذاشت ساکت به کريمي سه پيشنهاد داد
محمود كريمي مهاجم سپاهان ديروز پس از ديدار و گفت‌وگو با محمدرضا ساكت مديرعامل باشگاه بنابر مشكلات پزشكي به طور رسمي از دنياي بازيگري در فوتبال خداحافظي كرد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ،كريمي در ديدار با ساكت اظهار كرد كه بنابر توصيه‌ پزشكان در تمرينات و بازي فوتبال نبايد توپ با سر او برخورد كند و تاكنون هم تنها به خاطر دعوت امير قلعه‌نويي سرمربي تيم سپاهان در تمرينات سپاهان شركت كرده بود. وي تصريح كرد: پس از بررسي و معاينات پزشكي بيشتر سرانجام با مشورت و توصيه پزشكان به اين نتيجه رسيدم كه براي هميشه از دنياي بازيگري در فوتبال خداحافظي كنم. همچنين محمدرضا ساكت نيز ضمن تقدير از اين بازيكن خواستار ادامه همكاري او با باشگاه فولاد سپاهان شد و اظهار كرد كه نه ما و نه هواداران تيم سپاهان اجازه جدايي شما از مجموعه سپاهان را نخواهند داد. در ادامه ساكت سه پيشنهاد را براي تداوم همكاري كريمي با باشگاه سپاهان مطرح كرد كه به شرح زير است:

1- بنابر درخواست رسمي قلعه‌نويي و خواست او، شما مي‌توانيد به عنوان مربي و دستيار او در كادر فني تيم سپاهان مشغول به كار شويد. 2- در صورت تمايل مي‌توانيد به عنوان سرمربي در تيم‌هاي پايه‌اي سپاهان و سپاهان نوين نيز فعاليت كنيد. 3- همچنين مشاور فني مديرعامل در امر توسعه فوتبال در بخش‌هاي مختلف با باشگاه‌ به شما پيشنهاد مي‌شود. براساس اين گزارش محمود كريمي از مديرعامل سپاهان مهلت يك‌هفته‌اي خواست تا درباره پيشنهادات مطرح شده فكر و تصميم‌گيري كند.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۸:۵۹ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
سپاهان به مصاف ابومسلم مي رود

29 تيرماه

سپاهان به مصاف ابومسلم مي رود

تيم هاي فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و ابومسلم خراسان، 29 تيرماه در ديداري دوستانه و تدارکاتي برابر هم قرار مي گيرند.

به گزارش گروه ورزشي «شبکه خبر دانشجو»، اين مسابقه قرار است از ساعت 17:30 پس فردا دوشنبه در ورزشگاه آرارات اصفهان برگزار شود.

سياه جامگان خراسان در ادامه ديدارهاي دوستانه خود در اصفهان، سه شنبه 30 تير هم در ورزشگاه آرارات مهمان تيم سپاهان نوين هستند

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۸:۵۹ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
چند خبر کوتاه از باشگاه سپاهان
imageقلعه نويي:بازيكني كه نتواند سر بزند به درد من نمي خورد
سه شنبه شب و در جلسه معارفه بازيکنان و شماره هاي آنها، وقتي نامي از محمود کريمي بازيکن فوق العاده محبوب سپاهان برده نشد همه با تعجب از همديگر علت ماجرا را جويا شدن که ساعتي بعد اعلام شد وي از ليست سپاهان خط خورده. در واقع با اين اتفاق نه تنها کريمي بلکه اصفهاني ها که عاشقانه او را دوست دارند و ساير بازيکنان سپاهان هم شوکه شدند ولي به هر حال امير گفته بود بازيکني که نتواند ضربه سر بزند به درد من نمي خورد.

*****

پورسينا : اگر رحمتي 700 ميليون مي گرفت جواب عقيلي را چه مي داديم
پورسینا، عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد خرید‏های این فصل این تیم گفت: « برخلاف چيزهايي که روزنامه ها مي نويسند،ما براي بازيکنان جديد اين فصل پول زيادي زيادي هزينه نکرديم و مبلغي که براي احمد آل نعمه،  سيدجلال حسيني ، مهدي کريميان ، مهدي رحمتي ، ابراهيم توره ، ميثم خسروي و مهدي كريميان داديم  يک ميليارد و  هشتصد ميليون تومان بوده است.مثلا در مورد توره از قرارداد پارسالش با پرسپوليس 40ميليون کمتر گرفت. اگر ما مي خواستيم به به رحمتي 700 ميليون بدهيم آنوفت جواب عقيلي را چه مي داديم که کاپيتان ماست و بازيکن ثابت تيم ملي؟ »

*****

اصغری: قلعه‏نویی گفت به من نیاز دارد
اصغري در گفت‌وگو با خبرنگاران با رد شايعه قرار گرفتنش در ليست فروش تيم سپاهان اظهار داشت: «در پي شايعات اخير روز گذشته جلسه‌اي با سرمربي تيم داشتم، در اين جلسه امير قلعه‌نويي تمامي اخبار اخير در مورد قرار دادن من در ليست فروش باشگاه را رد و در صحبتي رودررو اعلام كرد كه به من نياز دارد. در اين گفت‌وگو به سرمربي تيم قول دادم تمام تلاشم را براي حضوري موفق در سپاهان انجام دهم.»

*****

زردپوشان دوشنبه به مصاف ابومسلم مي‌روند
بازيكنان سپاهان صبح امروز (شنبه) يك تمرين 60 دقيقه‌اي را در ورزشگاه آرارات پشت‌سر گذاشتند. در تمرين نوبت صبح كه بيشتر به كارهاي استقامتي اختصاص داشت عمادرضا، ابراهيم توره و محرم نويدكيا غايب بودند. دو مهاجم سپاهان هنوز به ايران نيامده‌اند و نويدكيا هم به دليل مصدوميت زيرنظر پزشك سپاهان تمرين مي‌كند.گفتني است كه سپاهاني ها روز دوشنبه در يك بازي دوستانه در ورزشگاه آرارات مقابل ابومسلم قرار خواهند گرفت
+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۸:۵۷ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
افشاي قرارداد ستاره هاي سپاهان دو ميليارد و ششصد ميليون براي شش نفر
اگرچه رئيس هيات‌مديره باشگاه سپاهان روز گذشته از پرداخت فقط يك ميليارد و 800 ميليون تومان براي عقد قرارداد با شش بازيكن جديد سپاهان گفت، اما يك مقام آگاه درباشگاه سپاهان، مبالغ توافق شده به بازيكنان سپاهان را در اختيار سايت گل گذاشت

قرارداد بازيکنان جديد سپاهان بدين شرح است و مروري بر اين ارقام نشان مي دهد که سپاهاني ها با بيشترين هزينه در بين تيم هاي ليگ برتري براي قهرماي آمده اند.

1- سيدمهدي رحمتي 730 ميليون تومان: البته قرارداد رحمتي 444 ميليون تومان اعلام شده،‌اما با احتساب پاداش‌ها اين رقم افزايش خواهد يافت.در ضمن رحمتي و ساکت در مذاکراتي که با هم داشتند قرار گذاشتند که مبلغ واقعي قرارداد هيچ وقت رسانه اي نود.در ضمن رحمتي به نوعبايد حساب ماليات را هم داشته باشد و اين اصلا به نفعش نيست که مبلغ واقعي قرارداد او فاش شود.

2- سيدل حسيني 550 ميليون تومان: اين مدافع ملي‌پوش كه تيم‌هاي مختلفي خواهان قرارداد با او بودند، به بالاترين پيشنهاد جواب مثبت داد.سيد جلال در آستانه پيوستن ب پرسپوليس قرار داشت ولي در نهايت سپاهاني شد.او در اين سال ها به عنوان يک مدافع گران قيمت مطرح شد و سپاهاني ها در جذب حسيني و عقر قرارداد با قيمت بالا خساست به خرج ندادند.

3- احمد آل‌نعمه 400 ميليون تومان: در برهوت بازيكن چپ‌پا در ايران، آل‌نعمه شايد ارزش اين پول را داشته باشد و قلعه نويي هم از آمادگي او راضي است.آل نعمه قرار بود استقلالي شود ولي در نهايت سپاهاني ها او را هم به تور انداختند آن هم با يک مبلغ قابل توجه.

4- ميثم خسروي 250 ميليون تومان: بازيكن سابق پيكان قراردادي درحد عرف اين روزها بسته است ولي برخي از تماشاگران متعصب سپاهان معتقدند که او در حد اين تيم نيست.البته اين را هم بايد در نظر گرفت که قلعه نويي در انتخاب بازيکن عمولا کم دچار اشتباه مي شود.در مورد خسروي فعلا نمي توانيم قضاوت کنيم.

5- مهدي كريميان 220 ميليون تومان: اين بازيكن تكنيكي سابق برق شيراز، با توجه به اينكه سهميه ليگ‌برتري را هم پر نكرده، به قيمت‌ترين بازيكن اين فصل است.او يکي از بازيکنان کليدي برق بود که پس از سقوط اين تيم مشتريان زيادي پيدا کرد ولي چه تيمي بهتر از سپاهان تا کريميان شانس خود را در اين تيم امتحان کند.

6- ابراهيم توره 420 ميليون تومان: توره، مهاجم موردعلاقه امير قلعه‌نويي است كه بايد در مسابقات امسال نشان دهد كه به اين قيمت مي‌ارزد.البته سپاهاي ها با زرنگي خاصي قرارداد او را تنظيم ردند چون توره رکورددار غيبت در تمرينات است و فصل شروع نشده همچنان در تمرينات غايب است.قرار است سپاهان در همين ابتداي کار درصدي از مبلغ قرارداد او را کم کند.در همين زمينه گفته مي‌شود هادي عقيلي با مبلغ 500 ميليون تومان قرارداد خود را با سپاهان تمديد كرده است كه البته با توجه به مبالغ بازيكنان ديگر، چندان راضي نيست.البته قابل پيش بيني است که اين مبالغ توسط باشگاه سپاهان تکذيب شود.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۸:۵۵ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
سيد مهدي رحمتي :سپاهان تيم آينده داري است
براي عقدقرارداد از تيمهاي بسياري پيشنهاد داشتم اما واقيت اين است که تيم سپاهان از تيم بزگ و بين المللي است که براي آينده برنامه هاي بسياري دارد براي همين تصميم گرفتم در فصل جديد اين تيم را همراهي کنم البته مي خواهم اين بازيهاي قابل قبول خود را با تمرينات بيشتر ادامه دهم تا همچنان مورد توجه تيمها قرار بگيرم و تمام سعي خود را نيز براي موفقيت سپاهان انجام مي دهم .
سيد مهدي رحمتي ،دروازه بان تيم فوتبال سپاهان ،ضمن بيان مطلب فوق ،اظهار داشت :براي اينکه يک تيم عملکرد قابل قبولي در ليگ برتر داشته باشد بايد از بازيکنان مناسب در ترکيب خود استفاده کند اما واقيت اين است که فقط اين عامل نيست بلکه ايجاد هماهنگي نيز از فاکتورهاي اصلي محسوب مي شود که اطمينان دارم سپاهان خيلي سريع با اين کادر فني به آن دست پيدا مي کند .
وي در پايان افزود :زماني که از مسابقات افريقاي جنوبي وارد کشور شدم بلافاصله با تيم سپاهان قرارداد را امضا کردم و اطمينان مي دهم که اين تيم در آينده حرفهاي بسياري را براي گفتن خواهد داشت و با اين توان بالاي تيمي حتما در مسابقات باشگاه هاي آسيا نيز يکي از مدعيان اصلي خواهيم بود

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۸:۵۲ بعد از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
بصيرت: توقعات از تيم سپاهان زياد است
سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تيم فوتبال سپاهان همواره يكي از قدرت هاي ليگ برتر بوده و ميزان توقعات از اين تيم زياد است.

مجيد بصيرت در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تيم فوتبال سپاهان در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و مراحل آماده سازي تيم به صورت ايده آل دنبال مي شود و هيچ مشكلي در تيم ما وجود ندارد.

وي گفت:‌روز دوشنبه در يك بازي تداركاتي در اصفهان به مصاف تيم ابومسلم خراسان مي رويم تا ميزان هماهنگي بين بازيكنان تيم بهتر شود،‌از روز سه شنبه نيز در چادگان كه يكي از مناطق خوش آب و هواي استان اصفهان است اردوي تداركاتي برپا مي كنيم.

وي افزود: محرم نويدكيا از ناحيه پا دچار مصدوميت شده كه خوشبختانه نياز به عمل جراحي ندارد، سيد مهدي رحمتي نیز به همراه ديگر بازيكناني كه در اردوي تيم ملي حضور داشتند پس از چند روز استراحت از امروز تمرينات تيم شركت مي كنند.

وي تاكيد داشت: ابراهيم توره كه چند روزي در تمرينات تيم غايب بود به تيم بازگشته است، البته به خاطر غيبتي كه در تمرينات تيم داشت او را جريمه مي كنيم سيد جلال حسيني بازيكن جديد تيم در تمرينات حضور داردو قرارداد او نيز با تيم سپاهان به ثبت رسيده است.

بصيرت گفت:‌ميزان توقعات از تيم سپاهان زياد است سپاهان همواره جزو تيم هاي قدرتمند ايران است و امسال نيز ما به دنبال كسب هر سه جام ليگ برتر جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا هستيم و با پتانسيل كه ما داريم اين امر دور از دسترس نيست

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۱:۳۳ قبل از ظهر
شنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۸۸
سپاهان رضایتنامه هادی اصغری را برای پاس همدان صادر می کند
در حالیکه از هادی اصغری به عنوان یکی از بازیکنان مازاد تیم فوتبال سپاهان یاد می شد، زردپوشان اصفهانی بصورت مشروط با جدایی این بازیکن موافقت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حضور بازیکنانی چون ابراهیم توره، عماد رضا، مهدی جعفرپور و... در خط حمله تیم فوتبال سپاهان، شانس بازی هادی اصغری را در ترکیب اصلی این تیم کمرنگ تر از قبل می کند و این احتمال وجود دارد که آقای گل لیگ برتر در فصل هفتم، همچون فصل گذشته ناکام بماند.

با این شرایط جدایی هادی اصغری از تیم سپاهان متحمل به نظر می رسد و بعید نیست او تا پیش از پایان فصل نقل و انتقالات به عضویت تیمی دیگر درآید. تنها مشکل این مهاجم جوان باقی ماندن یک فصل از مدت قراردادش با باشگاه سپاهان است که کار جدایی او را با مشکل مواجه کرده است.

البته مسئولان باشگاه سپاهان حاضرند با شرایطی خاص با جدایی این بازیکن موافقت کنند. دریافت پیشنهادی مناسب از تیم‌های لیگ برتری و یا موافقت امیر قلعه نویی می تواند، روند جدایی اصغری از تیم سپاهان را سرعت بخشد.

ظاهرا ارتباط خوب امیر قلعه نویی با علیرضا منصوریان باعث شده تا سرمربی سپاهان نسبت به جدایی اصغری از این تیم و انتقالش به پاس همدان انعطاف نشان دهد. با این شرایط می توان مهاجم جوان سپاهان را به پاس نزدیکتر از تیمهای دیگر دانست.

+ نويسنده : علی ح / زمان ارسال :۱۱:۳۳ قبل از ظهر